Kamil Tokarz | Lektor, dziennikarz radiowy

O mnie

Pracą głosem zajmuję się od 2009 roku. Już w liceum nagrywałem pierwsze dźwięki na zlecenie. Przez ponad 5 lat ćwiczyłem emisję głosu, dykcję, zasady poprawnego mówienia i wszystko co związane jest z pracą z mikrofonem. Podczas studiów dołączyłem do redakcji uczelnianego radia internetowego, oraz uczestniczyłem w wielu praktykach, kursach i szkoleniach prowadzonych przez czołowych polskich lektorów i specjalistów z branży.

Obecnie jestem w stanie zrealizować dla Państwa nawet najbardziej wymagające zlecenia. Poczynając od nagrań do centralek telefonicznych, przez jingle i reklamy dźwiękowe, kończąc na produkcjach długometrażowych. Współpracuję z wieloma lektorami oraz lektorkami z całej Polski. Dzięki temu w tworzonych przeze mnie produkcjach mogę wykorzystać nie tylko mój głos, ale również wprowadzić dialogi.

Mój głos pojawiał się m.in. w rzeszowskich radiach: Radiu VIA i radioeter.fm. Nagrywałem również reportaże dla telewizji Blekitna.tv oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Brałem udział w projekcie Voice Lab, którego zadaniem było stworzenie inteligentnego systemu rozpoznawania mowy dla osób niepełnosprawnych. Można mnie było usłyszeć w relacjach z Dolnośląskiego Festiwalu Kultury 2013. Zrealizowałem dziesiątki nagrań dla małych i średnich firm. Prowadzę także szkolenia z zakresu poprawnego posługiwania się głosem. Przykład: www.wsiz.rzeszow.pl/pl/Uczelnia/Wydarzenia/Strony/Kamil-Tokarz-uczyl-jak-pracowac-z-glosem-2311.aspx  W 2014 roku skończyłem studia, odbyłem staż w redakcji "Dzień Dobry TVN" po czym zostałem zatrudniony w telewizji TVN. Aktualnie realizuję własne projekty audio\wideo i kontynuuję pasję dziennikarską.

Zapraszam do współpracy! :)   

© 2013 KamilTokarz.pl Wszystkie prawa zastrzezone

Realizacja: Midio.pl